Kosmetický Salon Plzeň

Kosmetický Salon Plzeň Blonda

Kosmetické ošetření

V kosmetickém salonu pracuji pouze s profesionálními produkty. Téměř výhradně používám prestižní německou kosmetiku zn. Dr. Belter.


Typů kosmetického ošetření je hned několik:

Základní čištění pleti

Kompletní ošetření pleti

Sen každé ženy je mít krásnou a zářivou pleť, a proto je důležitá profesionální péče. Díky pravidelnému kosmetickému ošetření získáte bezchybnou pleť, oddálíte stárnutí kůže a docílíte dokonalého uvolnění těla i duše.

Kosmetické ošetření je nejideálnější podstupovat pravidelně a to v rozmezí 4 – 6 týdnů.

Při každém kosmetickém ošetření dělám posouzení pleti, dle kterého pak určuji volbu kosmetických přípravků. K pleti je nutné přistupovat individuálně, pokaždé má jiné nároky!

Chemický peeling

Derma-ReNew - systém obnovy pleti s ovocnými kyselinami

Profesionální systém pro obnovu pokožy.
Chemické peelingy s ovocními kyselinami jsou osvědčenou, přírodní a efektivní metodou pro úspěšné ošetření problematické a sluncem poškozené pleti.

Pravidelné a systematické ošetření pleti ovocnými kyslinami vede k aktivaci buněčného dělení v bazální vrstvě pokožky a v důsledku toho ke zvýšené obnově vrstev pokožky. Zároveň spouští růst fibroplastů a jimi vyprodukované mezibuněčné hmoty a vazivové tkáně, čímž se zvyšuje vlhkost pokožky a její tonus.

Jedním z typických příznaků zralé/stárnoucí pokožky je její dlouhý regenerační cyklus – cca 40 dní. Ošetření ovocnými kyselinami pokožku stimuluje k urychlení svého regeneračního cyklu na tempo typické pro mladou pleť, tedy na cca 28 dní. Jedním z podstatných dopadů této stimulace jsou menší korneocyty (- zrohovatělé buňky na povrchu pokožky), což přispívá k viditelně vyhlazenějšímu a projasněnému profilu pokožky.

Koncentráty k onově pokožky Dr. Belter tvoří specifický komplex založený na pěti stnadardizovaných rostlinných extraktech:

Alfa-hydroxykysliny (AHA) mají prokazatelný keratolický účinek. Oslabují peptidové vazby, ketré udržují odumřelé kožní buňky pohromadě. Tím podporují olupování zrohovatělých buněk a bezprostřeně odhalí mladší a zářivější pleť.

Výrazně pomáhá v těchto případech

Kosmetická radiofrekvence

Radiofrekvenční přístroj se používá v estetické kosmetice pro zpevnění a tvarování pokožky. Při teplotách kolem 40 stupňů celsia se zvyšuje průtok krve v podkoží - dochází k okysličení a obnově buněk. Díky tomu jsou buňky stimulovány k produkci kolagenu - ten zajišťuje pevnost a pružnost pokožky.

Pleť po ošetření vypadá mladě a zářící.
Procedura je bezpečná, bezbolestná a velmi příjemná. Účinky jsou viditelné již po několika návštěvách.

Kontraindikace:

Domácí péče o pleť

Žena ví, jak stav a vzhled její pleti může ovlivnit psychickou i fyzickou pohodu každého dne.

Základem získaní zdravé a pěstěné pleti je správně nastavený systém peče o pleť. Jeho součástí je ošetření v salonu, a hlavně pravidelná domácí péče vhodně zvolenými produkty.

Systém péče o pleť je jednoduchý a účinný systém o třech krocích:

1. Čištění
Za pomoci pleťového mléka nebo gelu odstraníme z pleti make-up, nečistoty z venkovního prostředí a nežádoucí látky, které pleť sama vyloučila.

2. Dočištění
Provádí se pleťovou vodou nebo tonikem. Má za úkol odstranit zbytky nečistot a navrátit pleti vlhkost.

3. Ochrana, výživa pleti
Nanesením pleťového krému dodáme pokožce potřebnou ochranu a výživu.

Tuto péči provádíme každé ráno i večer. K vhodnému zvolení přípravků je nutné znát svůj typ pleti. Pokud si nejste jistí, navštivte náš kosmetický salon, kde Vám rádi poradíme.

Těšíme se na Vaši návštěvu!Kontaktní údaje:

775 139 254
e-mail: kosmeticky-salon@blonda.cz

Adresa provozovny:
Jiráskovo náměstí 678/33
326 00 Plzeň

IČO: 01105825


Blonda Kosmetický Salon Plzeň 2023