Kosmetický Salon Plzeň

Kosmetický Salon Plzeň Blonda

Manikúra

Pokožka na rukou patří k nejnamáhavější části těla každého z nás. Pracujeme s papíry, stále na něco saháme, během dne je několikrát myjeme... Často jsou naše ruce vysušené a není vyjímkou, když se v okolí nehtů tvoří nevzhledné záděrky, které nás pak po celý den nutí je nemilosrdně odtrhnout nebo hůř – okousat. Každý z nás určitě zažil situaci, kdy se za své ruce styděl a bál se je i podat na uvítanou.

Avšak nezoufejte, je tady řešení. Spočívá v pravidelné profesionální péči o ruce, nehtů a nehtového okolí.Aby byl výsledek opatravdu maximálně efektní, je důkežitá pravidelnost a také trocha té domácí péče.

V kosmetickém salonu BLONDA nabízím hned tři péče o Vaše ruce.

Základní manikúra

Celá procedura trvá 30-40 minut. Začnu se zapilováním nehtů do požadované délky a tvaru a následně na kůžičky nehtu nanesu změkčovací gel pro odstranění a zatlačení přebytečné kůžičky. Pak záleží na potřebě každého klienta. Nehty mohu vyleštit a nanést na ně výživu s obsahem vápníku či hedvábí pro jejich lepší pevnost. Na samém konci ruce lehce namasíruji hlavně v okolí nehtu, kde se nejvíce tvoří záděrky.

Kompletní manikúra

Celá procedura trvá 40 – 50 minut. Opět se zapiluji nehty do požadované délky a tvaru a ruce vložím do vodní lázně. Díky ní kůžička v okolí nehtu krásně změkne a dá se lehce odstranit. Pak ruce namasíruji uvolňujícím krémem na ruce a zvolím vhodný zábal. Po dvaceti minutách působení jsou Vaše ruce vláčné a hebké. Na konci je možné na nehty nanést výživu s obsahem vápníku či hedvábí.

P-Shine

Kosmetická metoda je založena na přírodní technice a spočívá v zaleštění vyživujících látek do nehtů.

Vyživující látka se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, pantheholu, vitamínu A, E, H a provitaminu B5.

P-Shine by si měly aplikovat ty ženy, jejichž nehty jsou roztřepené, lámavé a špatně rostoucí. Kontraindikací jsou příliš tenké a zničené nehty.

Historie P-Shine

Princip leštění nehtů P-Shine pochází z Japonska. Již v dávné minulosti se gejši pyšnily krásnými lesklými nehty a nepotřebovaly k tomu žádný bezbarvý lak. Stačilo použít tradiční postup s použitím přírodních přípravků. U této metody je ale důležité nanést přípravky ve správném pořadí a správným způsobem.

Název P-Shine vznikl až v roce 1958 podle stejnojmenné tokijské společnosti, která začala vyrábět kosmetické produkty, mimo jiné i na úpravu nehtů, a distribuovat je ve velkém i do zhraničí.

Na to, aby si P-Shine oblíbily i ženy v Evropě a USA, stačila jen krátká doba. Na první pohled tato metoda připomíná bezbarvý lak. Jde však o přírodní manikúru, která prokrvuje prokrvení, růst nehtů, dodává vitaminy, zpevňuje a dokonce chrání před nepříznivými vlivy z okolí.

Parafinový zábal rukou

Parafínové zábaly na ruce jsou blahodárnou procedurou, která kombinuje jak zdravotní, tak i estetické účinky, a jsou účinné již od první aplikace.

Zlepšují prokrvení pokožky, uvolňují svaly a klouby, vypínají a zjemňují pokožku, zanechávají ruce hladké a odpočinuté, příjemně prohřívají pokožku, vyživují a zpevňují nehty.

Těšíme se na Vaši návštěvu!


Kontaktní údaje:

775 139 254
e-mail: kosmeticky-salon@blonda.cz

Adresa provozovny:
Jiráskovo náměstí 678/33
326 00 Plzeň

IČO: 01105825


Blonda Kosmetický Salon Plzeň 2023